niedziela, 1 stycznia 2012

Noworocznie!

Dawno mnie tu nie było, ale przed Świętami miałam dużo pracy , wiec nie miałam nawet czasu, aby tu wpaść i złożyć życzenia. Za to dzisiaj życzę wszystkim samych szczęśliwych i słonecznych dni w Nowym Roku!


W Święta wybraliśmy się na przejażdżkę, aby zobaczyć świąteczne dekoracje, a tu porażka! Dekoracje - zresztą te same co w zeszłym roku, tylko na Nowym Świecie i reszcie Traktu Królewskiego, no i przed marketami, reszta miasta pogrążona w mroku, zero świątecznego nastroju! Nawet nie chciało mi się robić zdjęć! Na Starym Mieście nie byłam, więc zdjęć choinki też nie będzie, może później uda mi się tam wybrać. W Toruniu, który też odwiedziliśmy było niewiele lepiej - też właściwie dekoracje głównie na Szerokiej i w pobliżu, ale trochę nocnych zdjęć zrobiłam:


Była szopka, tym razem na Nowym Rynku :I choinka przy Koperniku :


Przy Collegium Maximum pojawił się anioł :


A przy pomniku Filusia (i nie tylko) - Filutek :


A Teatr Guliwer przybrał zimową szatę, szkoda, że reszta świata była jesienna :


Generalnie cieszę się, że Święta mam już za sobą. Sylwestra w tym roku spędzaliśmy kameralnie, w domu przy telewizorze, bo mieliśmy w domu małą rewolucję i do ostatniej chwili byliśmy zapracowani, dzisiaj za to dzień spędziłam na absolutnym lenistwie, w towarzystwie komputera i telewizora. A od jutra szara codzienność, tylko że jesteśmy już o rok starsi :-(

3 komentarze:

 1. I tak coś tam się u Was dzieje. Ciesz się z małych rzeczy. Odpoczywaj najdłużej jak możesz. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję prowadzenia blogu. Namawiałam na to Kabe, ale bezskutecznie.
  Jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
  Adres Twojego blogu zalinkuję w swoim pierwszym i będę do Ciebie zaglądać.
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dorociu, nie leń się. Czekam na nową notkę.

  OdpowiedzUsuń