niedziela, 1 maja 2011

Poświątecznie i powymiankowo

Przed świętami dłubałam trochę drobiazgów na szydełku, o takich przede wszystkim:

którymi następnie obdarowałam bliskie osoby, a także przyozdobiłam "jajową" choinkę w moim pokoju, która wyglądała tak:

W dużym pokoju, także rzecz jasna musiała być "choinkowa" dekoracja, która towarzyszyła nam przy świątecznym śniadaniu:

Od wielu lat na Wielkanoc mamy tego typu ozdoby, przeważnie są to właśnie gałązki ubrane pisankami, u siebie nie bardzo mam miejsce do postawienia wazonu z gałązkami, więc wykorzystałam swoje, stojące na oknie storczyki.
W świąteczny poniedziałek ruszyliśmy w podróż w odwiedziny do rodzinki mojego męża, odwiedziliśmy między innymi Kujawy, Wrześnię i Toruń, wizyty były bardzo miłe, szkoda, że już w czwartek trzeba było wracać do domu!

Przed świętami brałam udział w wymiance u Lucynki, ja przygotowałam prezent dla AgnieszkiMD, niestety chyba nie przypadł jej do gustu, bo nie pokazała zdjęć na swoim blogu, a tak się starałam :(
A oto co zrobiłam, kurczaczkową serwetkę :

i kilka świątecznych drobiazgów, świąteczną kartkę i słonecznikową zakładkę, oraz rzecz jasna dołączyłam nieco słodkości:

Ja niestety żadnego podarunku nie dostałam, szczerze powiem, że jest mi bardzo, bardzo przykro, zwłaszcza, że spotyka mnie to już drugi raz, poprzednio nie dostałam upominku mikołajkowego, w wymiance organizowanej przez Madlinkę. Chyba jestem pechowa, nie wiem, czy kiedyś jeszcze się zdecyduję brać udział w podobnej zabawie!2 komentarze:

 1. Dorota - przygotowałaś śliczny prezent:))
  To przykre, że nie otrzymałaś wymiankowego prezentu, ale zdarzają się nierzetelne i nieodpowiedzialne osoby, ktore nie wywiązują się z podjętych zobowiązań.
  Może jednak zmienisz zdanie w sprawie wymianek - zajrzyj do mnie ...
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. I jeszcze jedno ... Dorotko, czy ja się mylę, czy raczej nie - to od Ciebie otrzymuję te śliczne świąteczne karteczki?
  Czy ta z zajączkiem na Wielkanoc, to Twoje dzieło?

  OdpowiedzUsuń