wtorek, 26 lipca 2011

Toruń

Jak zwykle, nie mogę jednorazowo ograniczyć się do jednej notki, ale dzisiaj bez szaleństw, więcej już nie będzie.
Ostatni weekend spędziliśmy w Toruniu, który stwierdzić muszę, pięknieje z dnia na dzień i na prośbę mojej kochanej teściowej i dla Grażynki, kilka zdjęć wrzucam. Fotografowanie Torunia nie jest łatwe - wszędzie są tłumy ludzi, więc wielu miejsc które miałam ochotę utrwalić nie zdołałam "beztłumnie" sfotografować - nadrobię innym razem, jako że w sierpniu zamierzam tam spędzić cały tydzień, więc w dzień powszedni zapewne ludzi będzie nieco mniej. A na razie:


Zdaję sobie sprawę, ze te zdjęcia nie oddają w pełni urody Torunia, ale może chociaż trochę pokażą jego urok? Spacery po tym pięknym mieście dostarczają mi dużo przyjemności i cieszę się, że mogę tam bywać co miesiąc! Za każdym razem odkrywam coś nowego, ale wiem ile jeszcze pięknych miejsc mam do odkrycia.

3 komentarze:

 1. Piękne miasto, piękne zdjęcia.
  Mam taką samą przypadłość, nie lubię zdjęć robić z tłumami przechodniów.

  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki, Toruń jest naprawdę piękny! Najgorsze, że wszędzie coraz trudniej o miejsca bez tłumów i jak słyszę, że nad morzem nawet na spacer brzegiem trudno pójść, bo ludzi pełno, to odechciewa mi się ruszać z domu! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam w Toruniu parę razy i za każdym razem odkrywam coś nowego! Bezsprzecznie piękne miasto i jest jednym z tych, do których chętnie wracam:)

  OdpowiedzUsuń